Bft e5 Elektromekanik Tip Kanatlı Kapı Motoru

Bft e5 elektromekanik tip kanatlı kapı motoru tek bir model olarak bft garantisiyle üretilmektedir. Küçük ve dar yapısı ile direkt olarak sütun üzerine monte edilebilen bu ürün modeli mekanik kavrama sisteminin ayarlanabilmesiyle çarpmalara karşı emniyeti sağlayabilmektedir. Maksimum 200 kilograma kadar kapı kanadı ağırlığı taşıyabilen bft e5 elektromekanik tip kanatlı kapı motorunun maksimum kapı kanat uzunluğu 1,8m dir.

Herhangi bir elektrik kesintisi durumunda akü ile çalışabilme özelliği de gösteren kanatlı kapı motoru modeli yarı yoğun kullanımlar için uygun olarak üretilmiştir. Ip44 koruma sınıfına dâhil edilen ürünün mekanizma ağırlığı 8kgdır. Serbest bırakma sisteminin el ile de yapılabilmesi kullanımı pratik hale getirmektedir. -15 derece ile 60 derece arasında sorunsuz ve kesintisiz bir çalışma performansı sergileyen ürün modeli 22 saniye gibi kısa bir sürede 90 derecede açılıp kapanma özelliği göstermektedir. Kilitsiz çalışma sistemiyle termik koruma içeren ürün elektrikli kilit sistemi ile de kilitlenebilmektedir. Kurulum ve montaj kolaylığı sağlayan ürüne çeşitli özelliklerde aksesuarlar da eklenebilmektedir. Tercihinize göre sahip olabileceğiniz aksesuarlar ile kullanımda pratikliği ve kolaylığı ön plana çıkarabilirsiniz. Uzun ömürlü kullanımınızı destekleyici eklenebilen aksesuarlar arasında harici kontrol ünitesi, iki ve dört kanallı kumanda, kablolu ve kablosuz emniyet fotoseli, antensiz flaşör, kablo ve antenli flaşör, elektromanyetik kilit ve dâhili alıcı kart çeşitleri bulunmaktadır.

Satış sonrası servis ve destek hizmetlerini de bir arada sunan bft kaliteli ve dayanıklı kanatlı kapı motoru üretimiyle satışlarına müşterileri için aralıksız ve uygun fiyatlarla devam etmektedir.