Bft Vista SW Radarlı Kapı Motoru

Sağa ve sola açılabilir kanat ayarlama özelliğini kullanıcılarına sunan bft vista sw radarlı kapı kullanım rahatlığını ön plana çıkarmakla birlikte radarlı kapının uygulanan mekana en uygun şekilde dizaynını sağlayabilmektedir. 250kg ağırlığına kadar kanat ağırlığında mekanlarınız için uygun olan bu kapı motorunun maksimum genişlik alanı 140cm kadar çıkabilmektedir. Kontrol ünitesi LCD ekranından kolaylıkla programlama yapabileceğiniz bu motor modeli aynı zamanda tek tuş ile de kolaylıkla otomatik olarak ayarlanabilmektedir. Ayrıca uzaktan yönetimi sağlayan el programlama cihazı ile de kullanımınız esnasında uzaktan pragramlama yapabilirsiniz.

Yaygın alarm sistemi ile uyumlu çalışabilecek şekilde dizayn edilen ürün modeli termik koruma içerdiği gibi ıp40 koruma sınıfına da dahil edilmiştir. -20 derece ile 55 derece arasında sorunsuz çalışma performansı ile uzun ömürlü yoğun kullanımlarınıza uygun olan radarlı kapı motoru akü ile çalışma özelliği de göstererek herhangi bir elektrik kesintisi durumunda sorunsuz şekilde çalışabilmektedir. Enkoderli limit swich sistemi çarpmalar karşı emniyeti sağlayarak güvenliği üst düzeyde korumaktadır. Bu sistem sayesinde herhangi bir canlı veya cansız nesne ile çarpışma durumunda ürün mekanizması durarak aksi yönde hareket etmektedir.

Akıllı teknolojinin en yeni ürün modellerinden olan bft vista sw radarlı kapı motoru fonksiyonelliği ile yaşam alanlarınızda kolaylıkları da beraberinde getirmektedir. Radarlı kapı motorlarına uyum sağlayacak çeşitli aksesuar seçenekleriyle de işlevselliğini ve kullanışını zenginleştirebileceğiniz ürün üretimini de gerçekleştiren bft en kaliteli ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılamak için sunmaktadır. Firmamız arayarak ihtiyaç duyduğunuz ürün grubu modelimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Satış sonrası servis ve destek hizmetlerini de sürdüren firmamız kaliteyi en uygun fiyatlarla satışa sunarak devamındaki hizmetleriyle de memnuniyetinizi arttırmaktadır.