Bft Virgo Elektromekanik Tip Kanatlı Kapı Motoru

Akıllı teknolojinin son harikası ürünler arasında yerini alan bft virgo elektromekanik tip kanatlı kapı motoru her türlü ihtiyacınıza uygun bir modeldir. Kullanışlı bir kol yapısı bulunan ürün grubunun limit swich ve mekanik sonlandırma sistemi bulunmaktadır. Hata bulma fonksiyonu ve kontrol ünitesindeki otomatik ayar sistemi sayesinde tüm ayarlama işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Kontrol ünitesi mekanizmanın yer değiştirme durumunda herhangi bir ek kablo veya aksama gerek duyulmamaktadır. Güvenli kullanımınıza uygun şekilde dizayn edilen ürün grubu hızlı ve basit montaj imkânı sağlamakla birlikte çarpma emniyet sistemiyle de donatılmıştır. Çarpma emniyet sistemi herhangi bir canlı ya da cansız nesne ile çarpışma esnasında devreye otomatik olarak girerek sistemin aksi yönde işleyişini sağlamaktadır.

Bft virgo elektromekanik tip kanatlı kapı motoru ürün grubu arasında üç çeşit modeli bulunmaktadır. Her modelin maksimum kanat ağırlı 200kg ve maksimum kanat uzunluğu 2 metredir. Kilitleme sistemine sahip olan ürün grubu modelleri yoğun kullanımlarınız için uygundur ve akü ile çalışabilme özelliği göstermektedir. 90 derecelik açı ile 14 saniyede açılıp kapanma özelliği gösteren bu modeller -15 derece ile 50 derece arasında sorunsuz bir çalışma performansı sergilemektedir. Ip44 koruma sınıfına dahil edilen ürünün mekanizma ağırlığı 6 ile 8 kilogram arasında değişmektedir. Kontrol ünitesi mekanizmasının ön kısımda bulunması erişim kolaylığını da beraberinde getirir. LCD ekranı sayesinde kolay programlama da yapılabilmektedir.

Bft garantisinde üretilen bft virgo elektromekanik tip kanatlı kapı motoruna kullanım konforunuz açısından çeşitli aksesuarlar da eklenebilmektedir. Eklenen aksesuarlar kullanımınızı daha pratik hale getirmektedir. Eklenebilecek aksesuarlar arasında; dahili kontrol ünitesi, iki ve dört kanallı kumanda çeşitleri, emniyet fotoseli ve flaşör çeşitleri, elektromanyetik kilit, harici alıcı kartı ve akü şarj kitidir. Müşterilerimize satışın yanı sıra satış sonrası servis ve destek hizmetleri de vererek uzun ömürlü kullanımlarınıza katkı sağlıyoruz.