Bft Eli 250 Elektromekanik Tip Kanatlı Kapı Motoru

Akıllı teknoloji ile üretilen bft eli 250 elektromekanik tip kanatlı kapı motoru mekanizmanın içerisinde yer alan limit swiich sistemi ile kapının hareketini sonlandırma ayarı yapılabilmektedir. Herhangi bir hava koşulundan etkilenmeden bu sistem sayesinde değişim rahatlıkla yapılabilmektedir. Güvenlik standartlarına uygun ve makine talimatları doğrultusunda orunsuz çalışma performansı sergileyen bft eli 350 elektromekanik tip kanatlı kapı motoru modelleri hızlı ve basit montaj imkânı da sağlamaktadır. Çarpmalara karşı emniyet sistemiyle mekanizma herhangi bir canlı ya da cansız nesne ile çarpışma esnasında durup aksi yönde hareket etme kabiliyetiyle donanımlıdır.

Ürün grubu içersinde iki farklı model kapı motoru bulunup maksimum kanat ağırlığı 300kg ve 400kgdır. Her iki modelde de maksimum kanat ağırlığı 3,5metredir. Kilitli çalışma sistemine sahip olan ürün modelleri kontrol ünitesinde termik koruma içermektedir. Yoğun ve yarı yoğun kullanımınıza göre dizayn edilen ürünler mekanik kilitleme sistemine sahiptir. -20 derece ile 50 derece arasında sorunsuz şekilde çalışabilen ürünler ıp67 koruma sınıfına dâhildir. Mekanizmanın kendi ağırlığı ise iki farklı modelde de 10kgdır. Ürünün bir modelinde akü ile çalışma özelliği bulunurken diğer bir modelinde akü ile çalışma özelliği bulunmamaktadır. Ürün modellerinin 120 derecelik açıyla açılıp kapanma süresi bir modelde 28 saniye iken diğer modelde 15 saniyedir.

Farklı çeşitlerle aksesuarlar da kullanarak ürünün kullanım kolaylığı zenginleştirilebilmektedir. Modeline göre eklenebilecek aksesuarlar arasında dahili kontrol ünitesi çeşitleri, iki kanallı ve dört kanallı kumanda çeşitleri, kablolu ve kablosuz emniyet fotoseli, flaşör ve elektromanyetik kilit çeşitleri, dahili ve harici alıcı kart çeşitleri, akü şarj kiti ve taban montaj kasası bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza ve kullanım rahatlığınıza göre istediğiniz tüm ürünlerin satışını, satış sonrası servis ve destek hizmetlerini bft den alabilirsiniz.