Bft Vista TL Radarlı Kapı Motoru

Radarlı kapı motoru modeli olarak sınırlı geçiş alanları ve sahil girişleri gibi sürgülü kapı otomasyonlarına uygun şekilde üretilen bft vista tl radarlı kapı motoru geliştirilmiş akıllı teknolojiyle satışa sunulmaktadır. 120kg ağırlığında kapı kanatlarını taşıyabilecek kapasitede üretilen bu motor modeli 800mm ye kadar kanat açılma özelliği bulunmaktadır. Kolay montaj imkanını beraberinde getiren motor çeşidi ayarlanabilir tork seçeneğiyle güvenliği üst düzeyde koruyabilmektedir. Kontrol ünitesi lcd ekranı üzerinden kolay ve teş tuşla programlama seçeneği bulunan ürün grubu modeli ayrıca el tipi programlama cihazı ile de kolaylıkla programlanabilmektedir.

Sürekli ve yoğun kullanımlarınıza uygun olarak üretilen bft vista tl radarlı kapı motoru ürün grubu 0 derece ile 50 derece arasında sorunsuz bir çalışma performansı sergileyerek herhangi bir deformasyona uğramadan uzun yıllar kullanılabilmektedir. Montaj kablolarını gizli tutan kablo yatakları ürünü kullanım esnasında görüntü kirliliğinden ürünü uzaklaştırmaktadır. Yangın alarm sistemi ile de uyumlu şekilde çalışabilen bu motor modeli, lastik profil yastığı ve tekerlek altı profili ile de desteklenerek kullanımı daha pratik hale getirilmiştir.

Firmamız garantisinde sahil ve sınırlı alan girişlerinizde ihtiyaçlarınızı karşılayacak bu ürünün fonksiyonelliğini ve işlevselliğini arttırmak adına dilerseniz aksesuar çeşitleriyle de kullanımı zenginleştirebilirsiniz. Uygun fiyatlarla uzun ömürlü kullanımlarınıza en ideal çözüm olacak bft vista tl radarlı kapı motoru hakkında detaylı bilgiyi ve siparişi firmamızdan edinebilirsiniz. Ayrıca siparişleriniz sonrası servis ekibimiz tarafından ürünün montajı kısa sürede gerçekleştirilerek kullanımınıza hazır hale getirilmektedir. Servis sonrası destek hizmetlerimizden de yararlanarak sorunsuz kullanımlarınızda uzun yıllar adımızdan söz edebilirsiniz. her türlü sipariş, servis ve destek hizmet için firmamız ile kolaylıkla irtiabata geçebilirsiniz.