Bft Scudo Mantar Bariyer

Geniş alan dışında kalan yerler için ideal bir bollard çeşidi olan bft scudo mantar bariyer çeşitleri geniş gövdeye sahip bir mantar bariyer modelidir. Güçlü görünümü ve dayanıklı yapısı ile sıra dışı bir tasarımla üretilen bu mantar bariyer kontrollü geçiş alanları için ideal bir sınırlayıcı özelliğe sahiptir. Ayrıca geçiş alanlarını sınırlandırmak için maliyeti de oldukça düşüren bft scudo mantar bariyer aynı zamanda ortama şık bir hava kazandırmaktadır. 220mm ene sahip bu bariyer modeli 700mm boyundadır ve geçiş alanlarında ihtiyaç duyduğunuz tüm sınırlandırmalarınız için ideal bir seçenektir.

Geniş gövdeli yapısı ile güçlü bir görünüm sergileyen bu mantar bariyer basit montajı ile kurulumunun çok daha kolay ve pratik olmasını sağlamaktadır. sabit tip bollard seçenekleri içersinde tercih edebileceğiniz bir ürün olarak ihtiyaçlarınızı karşılayan mantar bariyer tepe kısmındaki ışıklı taç yapısı ile de gece karanlığında görüşü mümkün kılmaktadır. Işıklı taç yapısına uyumlandırılarak yapılan görsel şeritler ürün estetiğini uygulanan mekana en güzel şekilde yansıtmaktadır.

Piyasanın rekabet ortamında rekabet yaratacak bir fiyatla satışa sunulan bft scudo mantar bariyer, uzun ömürlü kullanımlarınıza elverişli şekilde üretilmektedir. Güvenilir kullanımlarınıza uzun ömürlü kullanımı da sunan bft kalitenin en uygun fiyatlarla üretilen ürünlere yansıtıldığı tek adres olarak karşınıza çıkmaktadır. Sizler de firmamız ile irtibata geçerek bft scudo mantar bariyer hakkında detaylı bilgi alabilir ve kolaylıkla siparişlerinizi verebilirsiniz. Siparişleriniz sonrası kısa süre içerisinde kurulumu servis personellerimiz tarafından yerine getirilen ürünlerimiz montaj sonrası kullanımınıza hazır olarak sizlere teslim edilmektedir. Ayrıca satış ve satış sonrası servis imkanımızın yanı sıra tüm soru ve sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulabileceğiniz destek hizmetlerimiz de bulunmaktadır.